ONZE ZANGCOACHES

Maak kennis met onze zangcoaches

Binnen Vocal Center hebben we een interne opleiding tot VC coach. Pas als je deze succesvol hebt afgerond ben je officieel Vocal Center coach en behoor je tot een team van gepassioneerde, gespecialiseerde en hoge kwaliteit zangcoaches. We spreken dezelfde taal en werken vanuit dezelfde didactiek en methodiek.
Na deze opleiding bieden we bij VC ruimte aan onze coaches om zelf door te ontwikkelen als coach en mens. We bieden bijscholingen, verdieping workshops en persoonlijke begeleiding. Je wordt bij ons een beter coach, een betere zanger/zangeres een en betere ondernemer. Je leert jezelf beter kennen en je gaat meer gebruik maken van je eigen krachten.

We werken allemaal met Vocal Essence®, een zangmethode die we met ons team van zangcoaches binnen Vocal Center hebben ontwikkeld. We spreken dezelfde taal en kunnen bijzonder effectief met je aan de slag.

Een groot deel van onze coaches is ook lid van het Zorgteam. Met dit team dragen we zorg voor de mensen die bij ons aankloppen met stemproblemen, heesheid, en schorre stem of medische vragen over de stem.

Premium zangcoaches

Binnen ons team hebben we een aantal ervaren coaches met een bijzondere trackrecord, ervaring en verantwoording binnen ons team. Deze coaches hebben we de titel premium vocal coach gegeven. Deze coaches hebben de hoogste level A certificering binnen ons bedrijf en mogen een premium tarief hanteren.

Een premium coach,

  • Heeft in totaal minimaal 1500 uur lesgegeven in Vocal Essence®
  • Heeft minimaal 80 uur workshops vanuit Vocal Center gegeven
  • Is lid van het zorgteam
  • Is stemrevalidatie specialist en -adviseur na een operatie
  • Is trainer bij de Vocal Center docenten opleiding
  • Is kwaliteitsbeoordelaar van Vocal Center coaches

De premium coaches binnen vocal center zijn: Marcel SwerissenMichelle Splietelhof, Joyce van der Sangen en Robin van Beek

heb je interesse om je bij ons team te voegen? Klik hier.

Kimberley Gibbs over ons:

  • Alles
  • Alkmaar
  • Amersfoort
  • Amersfoort MW
  • Amsterdam
  • Amsterdam Noord
  • Amsterdam Oud West
  • Apeldoorn
  • Arnhem Centrum
  • Arnhem Creutzbergschool
  • Bergen op Zoom
  • De Bilt
  • Delft
  • Den Bosch
  • Den Haag
  • Deventer
  • Dordrecht
  • Eindhoven
  • Haarlem
  • Hellevoetsluis
  • Hilversum
  • Hoogerheide
  • Hoorn
  • Koggenland/Spierdijk
  • Landsmeer
  • Maastricht
  • Mill
  • Nijmegen
  • Nuenen
  • Oosterhout (NB)
  • Oss
  • Raamsdonk
  • Roermond
  • Rosmalen (Hintham)
  • Rotterdam
  • Rotterdam (Hofplein)
  • Sittard
  • Soest
  • Spijkenisse
  • Tilburg
  • Uden (‘t Podiumhuys)
  • Utrecht (DB’s)
  • Veenendaal (Onder Ons)
  • Veenendaal (Studio Thirty-six)
  • Waalwijk
  • Wieringerwerf
  • Zoetermeer
  • Zwolle

Suze van Manen

Zangcoach Suze van Manen 📧 suze@vocalcenter.nl Suze geeft zangles in Veenendaal. Het brengen van een verhaal [...]

Stefanie Achterberg

Zangcoach Stefanie Achterberg 📧 stefanie@vocalcenter.nl Stefanie geeft zangles in Eindhoven, zangles in Nuenen, zangles in Uden en zangles in Mill. [...]

Saralinda Hiemstra

Zangcoach Saralinda Hiemstra 📧 saralinda@vocalcenter.nl Saralinda is een energieke, spontane coach waarbij je je al [...]

Robin van Beek

Zangcoach Robin van Beek 📧 robin@vocalcenter.nl Robin geeft zangles in Amsterdam. Robin is mede-oprichter en initiator [...]

Nils Westerhoff

Zangcoach Nils Westerhoff 📧  nils@vocalcenter.nl Nils geeft zangles in Deventer, songwritingles en homerecordingles. Zowel online als op locatie. Ook [...]

Nicole van Hulst

Zangcoach Nicole van Hulst 📧 nicole@vocalcenter.nl Nicole geeft zangles in Rotterdam en zangles in Zoetermeer. Nicole heeft tijdens [...]

Mike Ott

Zangcoach Mike Ott 📧 mike@vocalcenter.nl Mike geeft zangles in Spijkenisse en zangles in Dordrecht en Hellevoetsluis Hij is een [...]

Michelle Splietelhof

Zangcoach Michelle Splietelhof 📧 michelle@vocalcenter.nl Michelle Splietelhof geeft zangles in Utrecht , zangles in Den Haag  en [...]

Michelle de Jong

Zangcoach Michelle de Jong 📧 michelledejong@vocalcenter.nl Michelle geeft zangles in Wieringerwerf.  Ze heeft zelf als vocalist mogen [...]

Marcel Swerissen

Zangcoach Marcel Swerissen 📧 marcel@vocalcenter.nl Marcel geeft zangles in Hoorn en zangles in Alkmaar en is een zeer enthousiaste [...]

Manon Wouterse

Zangcoach Manon Wouterse 📧 manon@vocalcenter.nl Manon geeft groeps- en privé zangles in Amersfoort.  Manon is een [...]

Maartje van Bijnen

Zangcoach Maartje van Bijnen 📧 maartje@vocalcenter.nl Maartje geeft zangcoaching in Oosterhout (NB) , Tilburg en in Raamsdonk. Ze [...]

Loes Worm

Zangcoach Loes Worm 📧 loes@vocalcenter.nl Loes Worm geeft zangles in Amsterdam. Zij is in 2006 afgestudeerd aan [...]

Lisanne Teunissen van Manen

Zangcoach Lisanne Teunissen van Manen 📧 lisanne@vocalcenter.nl Lisanne geeft zangles in Utrecht en zangles in Veenendaal. Nadat Lisanne [...]

Linda Meester

Zangcoach Linda Meester 📧 lindameester@vocalcenter.nl Onze vocal coach Linda geeft zangles in Hoorn. en zangles in [...]

Kika Wilschut

Zangcoach Kika Wilschut 📧 kika@vocalcenter.nl Kika geeft zangles in De Bilt en zangles in Soest. [...]

Jurney Koning

Zangcoach Jurney Koning 📧 jurney@vocalcenter.nl Jurney geeft groeps- en privé zangles in Amsterdam, zangles in Haarlem en zangles in [...]

Joyce van der Sangen

Zangcoach Joyce van der Sangen 📧 joyce@vocalcenter.nl Joyce is Premium Vocal Coach Level A status [...]

Jacqueline Aronson

Zangcoach Jacqueline Aronson 📧 jacqueline@vocalcenter.nl Jacqueline Aronson geeft les in Nijmegen en in Arnhem. Zij is [...]

Isira Mustamu

Zangcoach Isira Mustamu 📧 isira@vocalcenter.nl Isira geeft zangles in Amsterdam-Noord, zangles in Arnhem en zangles in Landsmeer. [...]

Iris Goessens

Zangcoach Iris Goessens 📧 iris@vocalcenter.nl Onze zangdocent Iris Goessens geeft zangles in Maastricht. Daarnaast reist ze met [...]

Diede Teunissen

Zangcoach Diede Teunissen 📧 diede@vocalcenter.nl Jouw eigen stem leren ontdekken? Dat kan bij Diede want [...]

Denise van Dorst

Zangcoach Denise van Dorst 📧 denise@vocalcenter.nl Denise geeft zangles in Den Haag. Zij is met regelmatig [...]

Debby Thebrath

Zangcoach Debby Thebrath 📧 debby@vocalcenter.nl Debby geeft zangles in Roermond, zangles in Sittard, en zangles in [...]

Daniel Vissers

Zangcoach Daniel Vissers 📧 daniel@vocalcenter.nl Daniel geeft zangles in Amsterdam. Door zijn Pop en Musical ervaring [...]

Astrid Tan

Zangcoach Astrid Tan 📧 astrid@vocalcenter.nl Astrid geeft zangles in Delft. Het beste uit jouw stem halen, [...]

Anoek Dingemans

Zangcoach Anoek Dingemans 📧 anoekdingemans@vocalcenter.nl Anoek Dingemans geeft zangles in Hoogerheide en zangles in Bergen op Zoom. Ze is coach [...]

Annemiek Vendelmans

Zangcoach Annemiek Vendelmans 📧 annemiek@vocalcenter.nl Annemiek geeft groeps- en privé zangles in Rosmalen, zangles in Oss en zangles in Nuenen. [...]

Annelie Smits

Zangcoach Annelie Smits 📧 annelie@vocalcenter.nl Annelie geeft zangles in Koggenland en in Hoorn. ‘Zingen maakt blij’ en is [...]

Elrieke van Gelderen

Zangcoach Elrieke van Gelderen 📧 elrieke@vocalcenter.nl Elrieke geeft zangles in Waalwijk Winterdijk, Waalwijk Prof. Eykmanweg en zangles [...]

Amber Thijssen

Zangcoach Amber Thijssen 📧 amber@vocalcenter.nl Amber geeft zangles in Utrecht. Ze is spontaan, leergierig en [...]