Onze Vocal Center zangcoaches

Benieuwd naar onze zangcoaches? Die vind je op deze pagina! Onze coaches mogen zich pas Vocal Center Coach noemen wanneer zij de interne opleiding tot Gecertificeerd VC zangcoach succesvol hebben afgerond. Dan behoren zij tot ons team van gepassioneerde, gespecialiseerde en hoge kwaliteit zangcoaches.
Na deze opleiding bieden we bij VC ruimte aan onze coaches om zelf door te ontwikkelen als zangcoach en als mens. We bieden bijscholingen, verdieping workshops en persoonlijke begeleiding. Zo worden onze coaches nóg beter als coach, zanger/zangeres en als ondernemer.

We werken allemaal met Vocal Essence®, een zangmethode die we met ons team van zangcoaches binnen Vocal Center hebben ontwikkeld. We spreken dezelfde taal en kunnen bijzonder effectief met je aan de slag.

Een groot deel van onze coaches is ook lid van het Zorgteam. Met dit team dragen we zorg voor de mensen die bij ons aankloppen met stemproblemen, heesheid, en schorre stem of medische vragen over de stem.

Heb je interesse om je bij ons team te voegen? Klik hier.

Premium zangcoach

Binnen ons team hebben we een aantal ervaren coaches met een bijzondere trackrecord, ervaring en verantwoording binnen ons team. Dat betekent dat zij de hoogste level A certificering hebben behaald binnen ons bedrijf en voldoen aan nog een aantal eisen. Deze coaches hebben we de titel Premium Vocal Coach gegeven en zij mogen dan ook een premium tarief hanteren.

Een premium coach:

  • Heeft in totaal minimaal 1500 uur lesgegeven in Vocal Essence®
  • Heeft minimaal 80 uur workshops vanuit Vocal Center gegeven
  • Is lid van het zorgteam
  • Is stemrevalidatie specialist en -adviseur na een operatie
  • Is trainer bij de Vocal Center docenten opleiding
  • Is kwaliteitsbeoordelaar van Vocal Center coaches

De premium coaches binnen vocal center zijn: Marcel SwerissenJoyce van der Sangen en Robin van Beek

Heb je interesse om je bij ons team te voegen? Klik hier.

Kimberley Gibbs over ons:

  • Alles
  • Amersfoort
  • Amersfoort MW
  • Amsterdam
  • Apeldoorn
  • Arnhem Creutzbergschool
  • Bergen op Zoom
  • Breda
  • Delft
  • Deventer
  • Hellevoetsluis
  • Hilversum
  • Hoogerheide
  • Hoorn
  • Raamsdonk
  • Rotterdam
  • Tilburg
  • Uden (‘t Podiumhuys)
  • Utrecht (DB’s)
  • Veenendaal (Onder Ons)
  • Waalwijk
  • Wieringerwerf
  • Zoetermeer

Suze van Manen

Zangcoach Suze van Manen 📧 suze@vocalcenter.nl Suze geeft zangles in Veenendaal. Het brengen van een verhaal [...]

Saralinda Hiemstra

Zangcoach Saralinda Hiemstra 📧 saralinda@vocalcenter.nl Saralinda is een energieke, spontane coach waarbij je je al [...]

Robin van Beek

Zangcoach Robin van Beek 📧 robin@vocalcenter.nl Robin is de oprichter van Vocal Center, premium coach, [...]

Nils Westerhoff

Zangcoach Nils Westerhoff 📧  deventer@vocalcenter.nl Nils geeft zangles in Deventer, songwritingles en homerecordingles. Zowel online als op locatie. Ook [...]

Nicole van Hulst

Zangcoach Nicole van Hulst 📧 nicole@vocalcenter.nl Nicole geeft zangles in Rotterdam en zangles in Zoetermeer. Nicole heeft tijdens [...]

Michelle de Jong

Zangcoach Michelle de Jong 📧 michelledejong@vocalcenter.nl Michelle geeft  zangles in Wieringerwerf  en zangles in Amsterdam. [...]

Marcel Swerissen

Zangcoach Marcel Swerissen 📧 marcel@vocalcenter.nl Marcel geeft zangles in Hoorn en is een zeer enthousiaste ervaren zangcoach [...]

Manon Wouterse

Zangcoach Manon Wouterse 📧 manon@vocalcenter.nl Manon geeft zangles in Amersfoort, zangles in Hellevoetsluis en zangles [...]

Maartje van Bijnen

Zangcoach Maartje van Bijnen 📧 maartje@vocalcenter.nl Maartje geeft zangcoaching in Raamsdonk en in Uden. Ze [...]

Lisanne Teunissen van Manen

Zangcoach Lisanne Teunissen van Manen 📧 lisanne@vocalcenter.nl Lisanne geeft zangles in Utrecht, zangles in Veenendaal en [...]

Linda Meester

Zangcoach Linda Meester 📧 lindameester@vocalcenter.nl Onze vocal coach Linda geeft zangles in Hoorn. Voor Linda betekent [...]

Joyce van der Sangen

Zangcoach Joyce van der Sangen 📧 joyce@vocalcenter.nl Joyce is Premium Vocal Coach Level A status [...]

Jacqueline Aronson

Zangcoach Jacqueline Aronson 📧 jacqueline@vocalcenter.nl Jacqueline Aronson geeft les in Arnhem. Zij is een zangcoach [...]

Iris Goessens

Zangcoach Iris Goessens 📧 iris@vocalcenter.nl Onze zangdocent Iris Goessens woont op dit moment in de [...]

Astrid Tan

Zangcoach Astrid Tan 📧 astrid@vocalcenter.nl Astrid geeft zangles in Delft. Het beste uit jouw stem halen, [...]

Anoek Dingemans

Zangcoach Anoek Dingemans 📧 anoekdingemans@vocalcenter.nl Anoek Dingemans geeft zangles in Hoogerheide en zangles in Bergen op Zoom. Ze is coach [...]

Elrieke van Gelderen

Zangcoach Elrieke van Gelderen 📧 elrieke@vocalcenter.nl Elrieke geeft zangles in Waalwijk, zangles in Tilburg en [...]