ONZE ZANGCOACHES

Maak kennis met onze zangcoaches

We zijn ontzettend trots op onze fantastische zangcoaches met enorme passie voor muziek, in het bijzonder voor zingen. Onze zangcoaches hebben allemaal jarenlange ervaring op het podium. Door de veelzijdigheid van het team werken we met alle niveaus in alle stijlen. Daarnaast hebben we voortdurend intern overleg om te zorgen dat we onze vocalisten optimaal kunnen begeleiden en ondersteunen.

We werken allemaal met Vocal Essence®, een zangmethode die we met ons team van zangcoaches binnen Vocal Center hebben ontwikkeld. We spreken dezelfde taal en kunnen bijzonder effectief met je aan de slag.

Een groot deel van onze coaches is ook lid van het Zorgteam. Met dit team dragen we zorg voor de mensen die bij ons aankloppen met stemproblemen, heesheid, en schorre stem of  medische vragen over de stem.

Premium zangcoaches

Binnen ons team hebben we een aantal ervaren coaches met een bijzondere trackrecord, ervaring en verantwoording binnen ons team. Deze coaches hebben we de titel premium vocal coach gegeven. Deze coaches hebben het hoogste level A status binnen ons bedrijf en mogen een premium tarief hanteren.

Een premium coach,

  • Heeft in totaal minimaal 1500 uur lesgegeven in Vocal Essence®
  • Heeft minimaal 80 uur workshops vanuit Vocal Center gegeven
  • Is lid van het zorgteam
  • Is stemrevalidatie specialist en -adviseur na een operatie
  • Is trainer bij de Vocal Center docenten opleiding
  • Is kwaliteitsbeoordelaar van Vocal Center coaches

De premium coaches binnen vocal center zijn: Marcel SwerissenMichelle Splietelhof, Joyce van der Sangen en Robin van Beek

Ook zangcoach bij ons worden? Klik hier.

Kimberley Gibbs over ons:

Suze van Manen

Zangcoach Suze van Manen 📧 suze@vocalcenter.nl Suze geeft zangles in Veenendaal. Het brengen van een verhaal [...]

Stefanie Achterberg

Zangcoach Stefanie Achterberg 📧 stefanie@vocalcenter.nl Stefanie geeft zangles in Eindhoven, zangles in Nuenen, zangles in Uden en zangles in Mill. [...]

Saralinda Hiemstra

Zangcoach Saralinda Hiemstra 📧 saralinda@vocalcenter.nl Saralinda is een energieke, spontane coach waarbij je je al [...]

Robin van Beek

Zangcoach Robin van Beek 📧 robin@vocalcenter.nl Robin geeft nog zangles aan professionals in Amsterdam. Robin is [...]

Nils Westerhoff

Zangcoach Nils Westerhoff 📧  nils@vocalcenter.nl Nils geeft zangles in Deventer en zangles in Apeldoorn,  songwriting les, songwriting camps. Zowel online als [...]

Nicole van Hulst

Zangcoach Nicole van Hulst 📧 nicole@vocalcenter.nl Nicole geeft zangles in Rotterdam en zangles in Zoetermeer. Nicole heeft tijdens haar [...]

Mike Ott

Zangcoach Mike Ott 📧 mike@vocalcenter.nl Mike geeft zangles in Spijkenisse en zangles in Dordrecht. Hij is een coach [...]

Michelle Splietelhof

Zangcoach Michelle Splietelhof 📧 michelle@vocalcenter.nl Michelle Splietelhof geeft zangles in Utrecht en zangles in Den Haag Zangcoach Michelle is [...]

Michelle de Jong

Zangcoach Michelle de Jong 📧 michelledejong@vocalcenter.nl Michelle geeft zangles in Wieringerwerf.  Ze heeft zelf als vocalist mogen [...]

Marcel Swerissen

Zangcoach Marcel Swerissen 📧 marcel@vocalcenter.nl Marcel geeft zangles in Amsterdam, zangles in Hoorn en zangles in Alkmaar en is een [...]

Manon Wouterse

Zangcoach Manon Wouterse 📧 manon@vocalcenter.nl Manon geeft groeps- en privé zangles in Amersfoort.  Manon is een [...]

Maartje van Bijnen

Zangcoach Maartje van Bijnen 📧 maartje@vocalcenter.nl Maartje geeft zangcoaching in Oosterhout (NB) en zangcoaching in Tilburg. Ze is [...]

Loes Worm

Zangcoach Loes Worm 📧 loes@vocalcenter.nl Loes Worm geeft zangles in Amsterdam. Zij is in 2006 afgestudeerd aan [...]

Lisanne Teunissen

Zangcoach Lisanne Teunissen 📧 lisanne@vocalcenter.nl Lisanne geeft zangles in Utrecht en zangles in Veenendaal. Nadat Lisanne zelf zanglessen [...]

Linda Meester

Zangcoach Linda Meester 📧 lindameester@vocalcenter.nl Onze vocal coach Linda geeft zangles in Hoorn. Voor Linda betekent zingen [...]

Kika Wilschut

Zangcoach Kika Wilschut 📧 kika@vocalcenter.nl Joyce geeft zangles in Uden en zangles in Mill. Ze is een zangeres [...]

Jurney Koning

Zangcoach Jurney Koning 📧 jurney@vocalcenter.nl Jurney geeft groeps- en privé zangles in Amsterdam, zangles in Haarlem en zangles in [...]

Joyce van der Sangen

Zangcoach Joyce van der Sangen 📧 joyce@vocalcenter.nl Joyce geeft zangles in Uden en zangles in Mill. Ze is [...]

Jacqueline Aronson

Zangcoach Jacqueline Aronson 📧 jacqueline@vocalcenter.nl Jacqueline Aronson geeft les in Nijmegen en in Arnhem. Zij is [...]

Isira Mustamu

Zangcoach Isira Mustamu 📧 isira@vocalcenter.nl Isira geeft zangles in Amsterdam-Noord en zangles in Landsmeer. Het genieten van zingen [...]

Iris Goessens

Zangcoach Iris Goessens 📧 iris@vocalcenter.nl Onze zangdocent Iris Goessens geeft zangles in Maastricht. Daarnaast reist ze met [...]

Diede Teunissen

Zangcoach Diede Teunissen 📧 diede@vocalcenter.nl Jouw eigen stem leren ontdekken? Dat kan bij Diede want [...]

Desiree Manders

Zangcoach Desiree Manders 📧 desiree@vocalcenter.nl Desiree Manders geeft zangles in Hilversum en Loosdrecht en is met recht een ervaringsdeskundige. [...]

Denise van Dorst

Zangcoach Denise van Dorst 📧 denise@vocalcenter.nl Denise geeft zangles in Den Haag. Zij is met regelmatig [...]

Debby Thebrath

Zangcoach Debby Thebrath 📧 debby@vocalcenter.nl Debby geeft zangles in Roermond en zangles in Sittard Door haar zang- studio- [...]

Daniel Vissers

Zangcoach Daniel Vissers 📧 daniel@vocalcenter.nl Daniel geeft zangles in Amsterdam en zangles in Rotterdam. Door zijn Pop en [...]

Carmen van Asperen

Zangcoach Carmen van Asperen 📧 carmen@vocalcenter.nl Carmen geeft zang coaching in Den Haag. Ze wil het [...]

Astrid Tan

Zangcoach Astrid Tan 📧 astrid@vocalcenter.nl Astrid geeft groeps- en privé zangles in Delft. Het beste uit jouw [...]

Anoek Dingemans

Zangcoach Anoek Dingemans 📧 anoekdingemans@vocalcenter.nl Anoek Dingemans geeft zangles in Hoogerheide en zangles in Bergen op Zoom. Ze is coach [...]

Annemiek Vendelmans

Zangcoach Annemiek Vendelmans 📧 annemiek@vocalcenter.nl Annemiek geeft groeps- en privé zangles in Rosmalen, zangles in Oss en zangles in Nuenen. [...]

Annelie Smits

Zangcoach Annelie Smits 📧 annelie@vocalcenter.nl Annelie geeft zangles in Koggenland en in Hoorn. ‘Zingen maakt blij’ en is [...]

Elrieke van Gelderen

Zangcoach Elrieke van Gelderen 📧 elrieke@vocalcenter.nl Elrieke geeft zangles in Waalwijk en zangles in Tilburg en is een zeer [...]

Amber Thijssen

Zangcoach Amber Thijssen 📧 amber@vocalcenter.nl Amber geeft zangles in Utrecht. Ze is spontaan, leergierig en [...]