ONZE ZANGCOACHES

Zangcoach bij Vocal Center

Onze coaches mogen zich pas Vocal Center coach noemen wanneer zij de interne opleiding tot VC zangcoach succesvol hebben afgerond. Dan behoren zij tot het team van gepassioneerde, gespecialiseerde en hoge kwaliteit zangcoaches. We spreken dezelfde taal en werken vanuit dezelfde didactiek en methodiek.
Na deze opleiding bieden we bij VC ruimte aan onze coaches om zelf door te ontwikkelen als zangcoach en mens. We bieden bijscholingen, verdieping workshops en persoonlijke begeleiding. Je wordt bij ons een beter coach, een betere zanger/zangeres een en betere ondernemer. Je leert jezelf beter kennen en je gaat meer gebruik maken van je eigen krachten.

We werken allemaal met Vocal Essence®, een zangmethode die we met ons team van zangcoaches binnen Vocal Center hebben ontwikkeld. We spreken dezelfde taal en kunnen bijzonder effectief met je aan de slag.

Een groot deel van onze coaches is ook lid van het Zorgteam. Met dit team dragen we zorg voor de mensen die bij ons aankloppen met stemproblemen, heesheid, en schorre stem of medische vragen over de stem.

Premium zangcoach

Binnen ons team hebben we een aantal ervaren coaches met een bijzondere trackrecord, ervaring en verantwoording binnen ons team. Dat betekent dat zij de hoogste level A certificering hebben behaald binnen ons bedrijf en voldoen aan nog een aantal eisen. Deze coaches hebben we de titel premium vocal coach gegeven en zij mogen dan ook een premium tarief hanteren.

Een premium coach:

  • Heeft in totaal minimaal 1500 uur lesgegeven in Vocal Essence®
  • Met minimaal 80 uur workshops vanuit Vocal Center gegeven
  • Lid van het zorgteam
  • Is stemrevalidatie specialist en -adviseur na een operatie
  • Trainer bij de Vocal Center docenten opleiding
  • Is kwaliteitsbeoordelaar van Vocal Center coaches

De premium coaches binnen vocal center zijn: Marcel SwerissenJoyce van der Sangen en Robin van Beek

Heb je interesse om je bij ons team te voegen? Klik hier.

Kimberley Gibbs over ons:

  • Alles
  • Alkmaar
  • Amersfoort
  • Amersfoort MW
  • Amsterdam
  • Amsterdam Oud West
  • Apeldoorn
  • Arnhem Creutzbergschool
  • Bergen op Zoom
  • Delft
  • Den Bosch
  • Deventer
  • Eindhoven
  • Haarlem
  • Hilversum
  • Hoogerheide
  • Hoorn
  • Maastricht
  • Mill
  • Nijmegen
  • Nuenen
  • Oosterhout (NB)
  • Raamsdonk
  • Roermond
  • Rotterdam
  • Rotterdam (Hofplein)
  • Sittard
  • Tilburg
  • Uden (‘t Podiumhuys)
  • Utrecht (DB’s)
  • Veenendaal (Onder Ons)
  • Veenendaal (Studio Thirty-six)
  • Waalwijk
  • Wieringerwerf
  • Zaandam
  • Zoetermeer

Ebru Yoldas

Zangcoach Ebru Yoldas 📧 ebru@vocalcenter.nl Ebru geeft zangles in Zaandam. Ze werd ondergedompeld in de muziek door [...]

Suze van Manen

Zangcoach Suze van Manen 📧 suze@vocalcenter.nl Suze geeft zangles in Veenendaal. Het brengen van een verhaal [...]

Stefanie Achterberg

Zangcoach Stefanie Achterberg 📧 stefanie@vocalcenter.nl Stefanie geeft zangles in Eindhoven, zangles in Nuenen, zangles in Uden en zangles in Mill. [...]

Saralinda Hiemstra

Zangcoach Saralinda Hiemstra 📧 saralinda@vocalcenter.nl Saralinda is een energieke, spontane coach waarbij je je al [...]

Robin van Beek

Zangcoach Robin van Beek 📧 robin@vocalcenter.nl Robin geeft zangles in Amsterdam. Robin is mede-oprichter en initiator [...]

Nils Westerhoff

Zangcoach Nils Westerhoff 📧  deventer@vocalcenter.nl Nils geeft zangles in Deventer, songwritingles en homerecordingles. Zowel online als op locatie. Ook [...]

Nicole van Hulst

Zangcoach Nicole van Hulst 📧 nicole@vocalcenter.nl Nicole geeft zangles in Rotterdam en zangles in Zoetermeer. Nicole heeft tijdens [...]

Michelle de Jong

Zangcoach Michelle de Jong 📧 michelledejong@vocalcenter.nl Michelle geeft zangles in Wieringerwerf.  Ze heeft zelf als vocalist mogen [...]

Marcel Swerissen

Zangcoach Marcel Swerissen 📧 marcel@vocalcenter.nl Marcel geeft zangles in Hoorn en zangles in Alkmaar en is een zeer enthousiaste [...]

Manon Wouterse

Zangcoach Manon Wouterse 📧 manon@vocalcenter.nl Manon geeft groeps- en privé zangles in Amersfoort.  Manon is een [...]

Maartje van Bijnen

Zangcoach Maartje van Bijnen 📧 maartje@vocalcenter.nl Maartje geeft zangcoaching in Oosterhout (NB) , Tilburg, Uden en in Raamsdonk. [...]

Lisanne Teunissen van Manen

Zangcoach Lisanne Teunissen van Manen 📧 lisanne@vocalcenter.nl Lisanne geeft zangles in Utrecht en zangles in Veenendaal. Nadat Lisanne [...]

Linda Meester

Zangcoach Linda Meester 📧 lindameester@vocalcenter.nl Onze vocal coach Linda geeft zangles in Hoorn. en zangles in [...]

Jurney Koning

Zangcoach Jurney Koning 📧 jurney@vocalcenter.nl Jurney geeft groeps- en privé zangles in Amsterdam, zangles in Haarlem en zangles in [...]

Joyce van der Sangen

Zangcoach Joyce van der Sangen 📧 joyce@vocalcenter.nl Joyce is Premium Vocal Coach Level A status [...]

Jacqueline Aronson

Zangcoach Jacqueline Aronson 📧 jacqueline@vocalcenter.nl Jacqueline Aronson geeft les in Nijmegen en in Arnhem. Zij is [...]

Iris Goessens

Zangcoach Iris Goessens 📧 iris@vocalcenter.nl Onze zangdocent Iris Goessens woont op dit moment in de [...]

Diede Teunissen

Zangcoach Diede Teunissen 📧 diede@vocalcenter.nl Jouw eigen stem leren ontdekken? Dat kan bij Diede, want [...]

Debby Thebrath

Zangcoach Debby Thebrath 📧 debby@vocalcenter.nl Debby geeft zangles in Roermond De Muziekloodz, zangles in Roermond ECI [...]

Daniel Vissers

Zangcoach Daniel Vissers 📧 daniel@vocalcenter.nl Daniel geeft zangles in Amsterdam. Door zijn Pop en Musical ervaring [...]

Astrid Tan

Zangcoach Astrid Tan 📧 astrid@vocalcenter.nl Astrid geeft zangles in Delft. Het beste uit jouw stem halen, [...]

Anoek Dingemans

Zangcoach Anoek Dingemans 📧 anoekdingemans@vocalcenter.nl Anoek Dingemans geeft zangles in Hoogerheide en zangles in Bergen op Zoom. Ze is coach [...]

Elrieke van Gelderen

Zangcoach Elrieke van Gelderen 📧 elrieke@vocalcenter.nl Elrieke geeft zangles in Waalwijk, en zangles in Tilburg en [...]

Amber Thijssen

Zangcoach Amber Thijssen 📧 amber@vocalcenter.nl Amber geeft zangles in Utrecht. Ze is spontaan, leergierig en [...]