PRIVÉ ZANGLES

Privé zangles

Bij ons geen saaie la la la… oefeningen naast een piano. Wij gaan meteen jouw liedjes zingen en ondertussen leren we jou hoe jij het maximale uit jouw stem kan halen. Veel leuker, want door positiviteit en plezier leer je meer! Win win! Wil je weten waar we zangles geven? Klik dan hier.

In een veilige omgeving één op één werken met een ervaren topcoach van Vocal Center. Samen grenzen verkennen, fouten mogen maken, hiervan leren, mogelijkheden zoeken en de grenzen van je comfortzone opzoeken. Dat is wat we doen tijdens zangles bij Vocal Center. Vocalisten van alle niveaus zijn van harte welkom!

Bij voorkeur werken we met liedjes en niet met saaie zangoefeningen of eeuwige theoretische informatie over bijv. ademsteun. Je komt bij ons om te zingen, dus dat gaan we doen. We werken aan alle aspecten van het zingen en doen dat, juist terwijl jij zingt. Dus, mocht je het idee hebben dat zangles zingen naast een piano is en toonladders afwerken, think again. Dit is vocal coaching anno the 20’s.

Zoek je zangles voor een kind? Ga dan naar de website van Vocal Center Kids

Hoe vaak wil je zangles?

Geen abonnement of strippenkaart als je dat niet wil. Jij bepaalt zelf de regelmaat en de tijdsduur van de zanglessen, waardoor je flexibel bent in je ontwikkelingsplan. Je boekt simpelweg een zangles op het moment dat je dat nodig vindt.

Je kunt wel een aantal zanglessen bij ons inkopen, waarvoor je een jaar de tijd hebt om die op te maken. Dat scheelt je behoorlijk veel geld. We hebben voordeelbundels van 5, 10 en 15 zanglessen.

Kosten zangles

Ben je onder de 21 jaar, dan betaal je geen btw.

Losse zanglessen

Privé zangles van 30 minuten € 31,25 excl. btw (€ 37,80 incl. btw).

Privé zangles van 45 minuten € 45,40 excl. btw  (€ 54,93 incl. btw).

Privé zangles van 60 minuten € 56,50 excl. btw (€ 68,36 incl. btw).

De premium coaches binnen Vocal Center zijn Marcel SwerissenMichelle Splietelhof, Joyce van der Sangen en Robin van Beek.

Voordeelbundels

Wil je op meer regelmatige basis les, dan hebben we aantrekkelijke voordeelbundels. Nog steeds alle vrijheid bij het boeken van een les, maar simpelweg voordeliger dan losse lessen. Je moet de 5, 10 of 15 lessen wel binnen een jaar afnemen bij onze coaches.

Je kunt dus al vanaf € 27,75 excl. btw (€ 33,57 incl. btw) les krijgen. Dat is een bundel van 15 x 30 minuten les.

Premium zangcoaches

Binnen ons team hebben we een aantal ervaren coaches met een bijzondere trackrecord, ervaring en verantwoording binnen ons team. Deze coaches hebben we de titel premium vocal coach gegeven. Deze coaches hebben het hoogste level A status binnen ons bedrijf en mogen een premium tarief hanteren van €65,00 (excl. 21% btw).

Een premium coach:

  • Heeft in totaal minimaal 1500 uur lesgegeven in Vocal Essence®
  • Heeft minimaal 80 uur workshops vanuit Vocal Center gegeven
  • Is lid van het zorgteam
  • Is stemrevalidatie specialist en -adviseur na een operatie
  • Is trainer bij de Vocal Center docenten opleiding
  • Is kwaliteit bewaker van alle Vocal Center coaches

Ook zangcoach bij ons worden? Klik hier.

Voorbereiding

Het is handig als je minimaal één song voorbereidt waar we direct mee aan de slag kunnen. Bedenk van te voren waar we je mee kunnen helpen. Dat maakt de les meteen lekker functioneel.

We werken o.a. met Youtube, Spotify en Karafun waar veel instrumentale versies van songs op te vinden zijn. Sommige van ons kunnen ook werken met bladmuziek en piano. Instrumentale muziektracks hebben de sterke voorkeur zodat wij onze volledige focus kunnen toeleggen op het zingen. Deze tracks kun je meenemen op een USB-stick of even mailen naar je coach.

Je mag de les altijd zelf opnemen, zodat je later kunt terugluisteren wat je hebt geleerd en hoe dat klonk. De coach kan de les ook voor je opnemen. De opnames zijn alleen voor jou en worden door ons meteen na de les gewist. We versturen die opnames via Whatsapp aan jou door.

Alleen of met vriend(en)?

Het is mogelijk om privé zanglessen te nemen, maar je kunt er ook voor kiezen om samen met een vriend of vriendin te komen voor een duo of trio zangles. Het maximum hiervoor is 3 personen per groep. De prijzen kun je opvragen bij de coach of via mail.

Groepslessen

We verzorgen ook groepszanglessen. Gezellig zingen met meerdere mensen die je wel of niet kent. De coach zorgt voor een veilige omgeving waarin je met elkaar gaat zingen.

Ja, ik wil privé zangles bij Vocal Center!

Vul onderstaand formulier in, dan nemen wij contact met je op.

Bij welke coaches kun je privé zangles volgen?

Suze van Manen

Zangcoach Suze van Manen 📧 suze@vocalcenter.nl Suze geeft zangles in Veenendaal. Het brengen van een verhaal [...]

Stefanie Achterberg

Zangcoach Stefanie Achterberg 📧 stefanie@vocalcenter.nl Stefanie geeft zangles in Eindhoven, zangles in Nuenen, zangles in Uden en zangles in Mill. [...]

Saralinda Hiemstra

Zangcoach Saralinda Hiemstra 📧 saralinda@vocalcenter.nl Saralinda is een energieke, spontane coach waarbij je je al [...]

Robin van Beek

Zangcoach Robin van Beek 📧 robin@vocalcenter.nl Robin geeft zangles in Amsterdam. Robin is mede-oprichter en initiator [...]

Nils Westerhoff

Zangcoach Nils Westerhoff 📧  nils@vocalcenter.nl Nils geeft zangles in Deventer, songwritingles en homerecordingles. Zowel online als op locatie. Ook [...]

Nicole van Hulst

Zangcoach Nicole van Hulst 📧 nicole@vocalcenter.nl Nicole geeft zangles in Rotterdam en zangles in Zoetermeer. Nicole heeft tijdens [...]

Mike Ott

Zangcoach Mike Ott 📧 mike@vocalcenter.nl Mike geeft zangles in Spijkenisse en zangles in Dordrecht en Hellevoetsluis Hij is een [...]

Michelle Splietelhof

Zangcoach Michelle Splietelhof 📧 michelle@vocalcenter.nl Michelle Splietelhof geeft zangles in Utrecht , zangles in Den Haag  en [...]

Michelle de Jong

Zangcoach Michelle de Jong 📧 michelledejong@vocalcenter.nl Michelle geeft zangles in Wieringerwerf.  Ze heeft zelf als vocalist mogen [...]

Marcel Swerissen

Zangcoach Marcel Swerissen 📧 marcel@vocalcenter.nl Marcel geeft zangles in Hoorn en zangles in Alkmaar en is een zeer enthousiaste [...]

Manon Wouterse

Zangcoach Manon Wouterse 📧 manon@vocalcenter.nl Manon geeft groeps- en privé zangles in Amersfoort.  Manon is een [...]

Maartje van Bijnen

Zangcoach Maartje van Bijnen 📧 maartje@vocalcenter.nl Maartje geeft zangcoaching in Oosterhout (NB) , Tilburg en in Raamsdonk. Ze [...]

Loes Worm

Zangcoach Loes Worm 📧 loes@vocalcenter.nl Loes Worm geeft zangles in Amsterdam. Zij is in 2006 afgestudeerd aan [...]

Lisanne Teunissen van Manen

Zangcoach Lisanne Teunissen van Manen 📧 lisanne@vocalcenter.nl Lisanne geeft zangles in Utrecht en zangles in Veenendaal. Nadat Lisanne [...]

Linda Meester

Zangcoach Linda Meester 📧 lindameester@vocalcenter.nl Onze vocal coach Linda geeft zangles in Hoorn. en zangles in [...]

Kika Wilschut

Zangcoach Kika Wilschut 📧 kika@vocalcenter.nl Kika geeft zangles in De Bilt en zangles in Soest. [...]

Jurney Koning

Zangcoach Jurney Koning 📧 jurney@vocalcenter.nl Jurney geeft groeps- en privé zangles in Amsterdam, zangles in Haarlem en zangles in [...]

Joyce van der Sangen

Zangcoach Joyce van der Sangen 📧 joyce@vocalcenter.nl Joyce is Premium Vocal Coach Level A status [...]

Jacqueline Aronson

Zangcoach Jacqueline Aronson 📧 jacqueline@vocalcenter.nl Jacqueline Aronson geeft les in Nijmegen en in Arnhem. Zij is [...]

Isira Mustamu

Zangcoach Isira Mustamu 📧 isira@vocalcenter.nl Isira geeft zangles in Amsterdam-Noord, zangles in Arnhem en zangles in Landsmeer. [...]

Iris Goessens

Zangcoach Iris Goessens 📧 iris@vocalcenter.nl Onze zangdocent Iris Goessens geeft zangles in Maastricht. Daarnaast reist ze met [...]

Diede Teunissen

Zangcoach Diede Teunissen 📧 diede@vocalcenter.nl Jouw eigen stem leren ontdekken? Dat kan bij Diede want [...]

Denise van Dorst

Zangcoach Denise van Dorst 📧 denise@vocalcenter.nl Denise geeft zangles in Den Haag. Zij is met regelmatig [...]

Astrid Tan

Zangcoach Astrid Tan 📧 astrid@vocalcenter.nl Astrid geeft zangles in Delft. Het beste uit jouw stem halen, [...]

Annelie Smits

Zangcoach Annelie Smits 📧 annelie@vocalcenter.nl Annelie geeft zangles in Koggenland en in Hoorn. ‘Zingen maakt blij’ en is [...]

Elrieke van Gelderen

Zangcoach Elrieke van Gelderen 📧 elrieke@vocalcenter.nl Elrieke geeft zangles in Waalwijk Winterdijk, Waalwijk Prof. Eykmanweg en zangles [...]

Amber Thijssen

Zangcoach Amber Thijssen 📧 amber@vocalcenter.nl Amber geeft zangles in Utrecht. Ze is spontaan, leergierig en [...]