Zangles voor beginners

Zangles voor beginners bij Vocal Center

Ben je onder de 21 jaar, dan betaal je geen btw.

Vocal Center is er voor zowel de beginnende als ervaren vocalist. Wij bieden verschillende zanglessen, zowel in een groep als privé. Bekijk wat het beste bij jou past. Wist je bovendien dat je geen btw betaalt als je onder de 21 jaar bent?

Daarnaast oefen je bij ons geen saaie do-re-mi’s of krijg je ellenlange uitleg over ademsteun. Voor de zangles begint kies jij nummers uit die je leuk vindt en tijdens jouw zangles ga je daar meteen mee aan de slag. Jouw coach leert je tijdens het zingen hoe je het maximale uit je stem kunt halen. Leuk en leerzaam dus!

Losse zanglessen

Privé zangles van 30 minuten € 31,25 excl. btw (€ 37,80 incl. btw).

Privé zangles van 45 minuten € 45,40 excl. btw  (€ 54,93 incl. btw).

Privé zangles van 60 minuten € 56,50 excl. btw (€ 68,36 incl. btw).

Voordeelbundels

Wil je op meer regelmatige basis les, dan hebben we aantrekkelijke voordeelbundels. Nog steeds alle vrijheid bij het boeken van een les, maar simpelweg voordeliger dan losse lessen. De voordeelbundel is een jaar lang geldig en bestaat uit 5, 10 of 15 lessen.

Je kunt dus al vanaf € 27,75 excl. btw (€ 33,57 incl. btw) les krijgen. Dat is een bundel van 15 x 30 minuten les.

Voorbereiding

Voor je naar jouw eerste zangles komt vragen we je om in ieder geval één nummer uit te kiezen waar we direct mee aan de slag kunnen. We werken onder andere met Youtube, Spotify en Karafun. Hierop zijn veel instrumentale versies te vinden. Daarnaast kunnen we ook werken met bladmuziek. Onze voorkeur gaat uit naar instrumentale muziektracks omdat we dan onze volledige focus kunnen toeleggen op het zingen. Deze tracks kun je meenemen op een USB-stick of even mailen naar je coach.

Je mag de les altijd zelf opnemen, zodat je later kunt terugluisteren wat je hebt geleerd en hoe dat klonk.

Alleen of met vriend(en)?

Onze zangles voor beginners kun je samen met een vriend of vriendin boeken, maar ook alleen. Het maximum is 3 personen per groep. Kom je liever alleen zingen dan kun je een privé zangles nemen. De prijzen kun je opvragen bij de coach of via mail.

Zangles voor groepen

We verzorgen ook groepszanglessen. Gezellig zingen met meerdere mensen die je wel of niet kent. De coach zorgt voor een veilige omgeving waarin je met elkaar gaat zingen en leert om het maximale uit jouw stem te halen.

Door het hele land

Vocal Center heeft een landelijke dekking, waardoor we in bijna elke plaats een coach hebben. Zo hoef jij nooit ver weg te gaan voor jouw zangles. Weten waar onze coaches les geven? Je checkt het hier.

Ja, ik wil privé zangles bij Vocal Center!

Vul onderstaand formulier in, dan nemen wij contact met je op.

Bij welke coaches kun je hiervoor terecht?

Ebru Yoldas

Zangcoach Ebru Yoldas 📧 ebru@vocalcenter.nl Ebru geeft zangles in Zaandam. Ze werd ondergedompeld in de muziek door [...]

Suze van Manen

Zangcoach Suze van Manen 📧 suze@vocalcenter.nl Suze geeft zangles in Veenendaal. Het brengen van een verhaal [...]

Stefanie Achterberg

Zangcoach Stefanie Achterberg 📧 stefanie@vocalcenter.nl Stefanie geeft zangles in Eindhoven, zangles in Nuenen, zangles in Uden en zangles in Mill. [...]

Saralinda Hiemstra

Zangcoach Saralinda Hiemstra 📧 saralinda@vocalcenter.nl Saralinda is een energieke, spontane coach waarbij je je al [...]

Robin van Beek

Zangcoach Robin van Beek 📧 robin@vocalcenter.nl Robin geeft zangles in Amsterdam. Robin is mede-oprichter en initiator [...]

Nils Westerhoff

Zangcoach Nils Westerhoff 📧  deventer@vocalcenter.nl Nils geeft zangles in Deventer, songwritingles en homerecordingles. Zowel online als op locatie. Ook [...]

Nicole van Hulst

Zangcoach Nicole van Hulst 📧 nicole@vocalcenter.nl Nicole geeft zangles in Rotterdam en zangles in Zoetermeer. Nicole heeft tijdens [...]

Michelle de Jong

Zangcoach Michelle de Jong 📧 michelledejong@vocalcenter.nl Michelle geeft zangles in Wieringerwerf.  Ze heeft zelf als vocalist mogen [...]

Marcel Swerissen

Zangcoach Marcel Swerissen 📧 marcel@vocalcenter.nl Marcel geeft zangles in Hoorn en zangles in Alkmaar en is een zeer enthousiaste [...]

Manon Wouterse

Zangcoach Manon Wouterse 📧 manon@vocalcenter.nl Manon geeft groeps- en privé zangles in Amersfoort.  Manon is een [...]

Maartje van Bijnen

Zangcoach Maartje van Bijnen 📧 maartje@vocalcenter.nl Maartje geeft zangcoaching in Oosterhout (NB) , Tilburg, Uden en in Raamsdonk. [...]

Lisanne Teunissen van Manen

Zangcoach Lisanne Teunissen van Manen 📧 lisanne@vocalcenter.nl Lisanne geeft zangles in Utrecht en zangles in Veenendaal. Nadat Lisanne [...]

Linda Meester

Zangcoach Linda Meester 📧 lindameester@vocalcenter.nl Onze vocal coach Linda geeft zangles in Hoorn. en zangles in [...]

Jurney Koning

Zangcoach Jurney Koning 📧 jurney@vocalcenter.nl Jurney geeft groeps- en privé zangles in Amsterdam, zangles in Haarlem en zangles in [...]

Joyce van der Sangen

Zangcoach Joyce van der Sangen 📧 joyce@vocalcenter.nl Joyce is Premium Vocal Coach Level A status [...]

Jacqueline Aronson

Zangcoach Jacqueline Aronson 📧 jacqueline@vocalcenter.nl Jacqueline Aronson geeft les in Nijmegen en in Arnhem. Zij is [...]

Iris Goessens

Zangcoach Iris Goessens 📧 iris@vocalcenter.nl Onze zangdocent Iris Goessens woont op dit moment in de [...]

Diede Teunissen

Zangcoach Diede Teunissen 📧 diede@vocalcenter.nl Jouw eigen stem leren ontdekken? Dat kan bij Diede, want [...]

Debby Thebrath

Zangcoach Debby Thebrath 📧 debby@vocalcenter.nl Debby geeft zangles in Roermond De Muziekloodz, zangles in Roermond ECI [...]

Daniel Vissers

Zangcoach Daniel Vissers 📧 daniel@vocalcenter.nl Daniel geeft zangles in Amsterdam. Door zijn Pop en Musical ervaring [...]

Astrid Tan

Zangcoach Astrid Tan 📧 astrid@vocalcenter.nl Astrid geeft zangles in Delft. Het beste uit jouw stem halen, [...]

Anoek Dingemans

Zangcoach Anoek Dingemans 📧 anoekdingemans@vocalcenter.nl Anoek Dingemans geeft zangles in Hoogerheide en zangles in Bergen op Zoom. Ze is coach [...]

Elrieke van Gelderen

Zangcoach Elrieke van Gelderen 📧 elrieke@vocalcenter.nl Elrieke geeft zangles in Waalwijk, en zangles in Tilburg en [...]

Amber Thijssen

Zangcoach Amber Thijssen 📧 amber@vocalcenter.nl Amber geeft zangles in Utrecht. Ze is spontaan, leergierig en [...]