VOCAL ESSENCE®

Vocal Essence®

Vocal Essence® is een door Vocal Center ontwikkelde zangmethode.

Geïnspireerd door diverse toonaangevende zangtechnieken in Europa en daarbuiten, maar vooral door de praktische ervaringen van onze eigen coaches, zijn we tot een unieke combinatie gekomen, één zangmethodiek.

Overzichtelijk en met direct resultaat in elke les. We houden het eenvoudig als dat kan, en we gaan in detail als het moet. Je stem begrijpen is een must om je stem te kunnen beheersen. Vocal Essence® biedt bewustzijn van de werking van de stem in de meest praktische methode die je kunt bedenken. We werken met liedjes in onze lessen omdat dat is waarvoor je naar ons toekomt. Je wilt liedjes leren zingen.

Inspiratie

We hebben onze inspiratie opgedaan bij o.a. EVT (Estill Voice Training), CVT (Complete Vocal Technique), Lichtenberg (klank geörienteerd) en Bel Canto (klassiek). Maar veruit de meeste input hebben we gekregen van onze eigen coaches. Er zijn veel raakvlakken maar er zijn ook essentiële andere inzichten die erg duidelijk, effectief en succesvol zijn gebleken.

In het begin van de ontwikkeling zijn we wekelijks met 9 docenten bij elkaar gekomen om de nuttige informatie van de minder nuttige informatie te scheiden. De nuttige hebben we gebruikt de minder nuttige ter kennisgeving meegenomen in onze denktank. We zijn nu met meer dan 35 coaches en verfijnen nog regelmatig met als belangrijkste speerpunt; het begrijpelijk eenvoudig houden van de techniek voor alle niveaus. Resultaat moet direct merkbaar zijn.

Plaatsen – data – tijden

Zaterdag 11 december 2021 om 10.00 (Arnhem Vijverlaan) (Jacqueline)
Zaterdag 11 december 2021 om 11:00 uur Oosterhout (Maartje van Bijnen)
Zaterdag 15 januari 2022 om 11:00 uur (Deventer) (Nils)
Vrijdag 21 januari 2022 om 18.00 (Uden Podiumhuys) (Joyce)
Vrijdag 27 mei 2022 om 18.00 (Uden Podiumhuys) (Joyce)
Dinsdag 12 juli 2022 om 18.00 (Uden Podiumhuys) (Joyce)

Informatie

DUUR: 3,5 uur

KOSTEN: € 65,- excl. btw.

Praktijk- en klantgericht

We werken met 3 stemkarakters (1, 2 en 3) en we hebben 5 prioriteiten die van toepassing zijn in elke coaching. We werken niet klinkergeoriënteerd maar klankgeoriënteerd, wat een wezenlijk verschil maakt.

We hebben er alles aan gedaan om deze methode toegankelijk te maken voor alle stijlen en alle niveaus en dat is gelukt!

Bewustzijn is prioriteit

Zangdocenten, solisten, koorzangers. Allemaal hebben ze ervaren dat zingen minder gecompliceerd is dan het lijkt. De stem kan heel veel, maar niet alles. Zodra je je bewust bent van de mogelijkheden en daarbij de onmogelijkheden van de stem ga je je instrument beheersen. Duidelijk, overzichtelijk en praktisch toepasbaar. Terug naar de essentie dus. Zo ontdek ook jij hoe je jouw stem maximaal kunt benutten.

We blijven groeien

De samenwerking met logopedisten, KNO-artsen, fysio therapeuten, voedingsdeskundigen en mental coaches heeft ons inzichten gegeven die we hebben toegepast in onze Vocal Essence® methode.

Al onze coaches gebruiken Vocal Essence® en we updaten ieder kwartaal tijdens onze team meeting. Vocal Essence® is direct toepasbaar en gegarandeerd effectief. We doen er dagelijks alles aan de gecompliceerde materie buiten de techniek te houden zodat het toegankelijk is voor iedere vocalist. Menig bekend en minder bekend artiest doet er momenteel zijn voordeel mee. Zie hier onze referenties.

Ja, ik wil privé zangles bij Vocal Center!

Vul onderstaand formulier in, dan nemen wij contact met je op.

    Bij welke coaches kun je hiervoor terecht?

    Suze van Manen

    Zangcoach Suze van Manen 📧 suze@vocalcenter.nl Suze geeft zangles in Veenendaal. Het brengen van een verhaal [...]

    Stefanie Achterberg

    Zangcoach Stefanie Achterberg 📧 stefanie@vocalcenter.nl Stefanie geeft zangles in Eindhoven, zangles in Nuenen, zangles in Uden en zangles in Mill. [...]

    Saralinda Hiemstra

    Zangcoach Saralinda Hiemstra 📧 saralinda@vocalcenter.nl Saralinda is een energieke, spontane coach waarbij je je al [...]

    Robin van Beek

    Zangcoach Robin van Beek 📧 robin@vocalcenter.nl Robin geeft nog zangles aan professionals in Amsterdam. Robin is [...]

    Nils Westerhoff

    Zangcoach Nils Westerhoff 📧  nils@vocalcenter.nl Nils geeft zangles in Deventer en zangles in Apeldoorn,  songwriting les, songwriting camps. Zowel online als [...]

    Nicole van Hulst

    Zangcoach Nicole van Hulst 📧 nicole@vocalcenter.nl Nicole geeft zangles in Rotterdam en zangles in Zoetermeer. Nicole heeft tijdens haar [...]

    Mike Ott

    Zangcoach Mike Ott 📧 mike@vocalcenter.nl Mike geeft zangles in Spijkenisse en zangles in Dordrecht. Hij is een coach [...]

    Michelle Splietelhof

    Zangcoach Michelle Splietelhof 📧 michelle@vocalcenter.nl Michelle Splietelhof geeft zangles in Utrecht en zangles in Den Haag Zangcoach Michelle is [...]

    Michelle de Jong

    Zangcoach Michelle de Jong 📧 michelledejong@vocalcenter.nl Michelle geeft zangles in Wieringerwerf.  Ze heeft zelf als vocalist mogen [...]

    Marcel Swerissen

    Zangcoach Marcel Swerissen 📧 marcel@vocalcenter.nl Marcel geeft zangles in Amsterdam, zangles in Hoorn en zangles in Alkmaar en is een [...]

    Maartje van Bijnen

    Zangcoach Maartje van Bijnen 📧 maartje@vocalcenter.nl Maartje geeft zangcoaching in Oosterhout (NB) en zangcoaching in Tilburg. Ze is [...]

    Lisanne Teunissen

    Zangcoach Lisanne Teunissen 📧 lisanne@vocalcenter.nl Lisanne geeft zangles in Utrecht en zangles in Veenendaal. Nadat Lisanne zelf zanglessen [...]

    Linda Meester

    Zangcoach Linda Meester 📧 lindameester@vocalcenter.nl Onze vocal coach Linda geeft zangles in Hoorn. Voor Linda betekent zingen [...]

    Kika Wilschut

    Zangcoach Kika Wilschut 📧 kika@vocalcenter.nl Joyce geeft zangles in Uden en zangles in Mill. Ze is een zangeres [...]

    Jurney Koning

    Zangcoach Jurney Koning 📧 jurney@vocalcenter.nl Jurney geeft groeps- en privé zangles in Amsterdam, zangles in Haarlem en zangles in [...]

    Joyce van der Sangen

    Zangcoach Joyce van der Sangen 📧 joyce@vocalcenter.nl Joyce geeft zangles in Uden en zangles in Mill. Ze is [...]

    Jacqueline Aronson

    Zangcoach Jacqueline Aronson 📧 jacqueline@vocalcenter.nl Jacqueline Aronson geeft les in Nijmegen en in Arnhem. Zij is [...]

    Desiree Manders

    Zangcoach Desiree Manders 📧 desiree@vocalcenter.nl Desiree Manders geeft zangles in Hilversum en Loosdrecht en is met recht een ervaringsdeskundige. [...]

    Denise van Dorst

    Zangcoach Denise van Dorst 📧 denise@vocalcenter.nl Denise geeft zangles in Den Haag. Zij is met regelmatig [...]

    Debby Thebrath

    Zangcoach Debby Thebrath 📧 debby@vocalcenter.nl Debby geeft zangles in Roermond en zangles in Sittard Door haar zang- studio- [...]

    Astrid Tan

    Zangcoach Astrid Tan 📧 astrid@vocalcenter.nl Astrid geeft groeps- en privé zangles in Delft. Het beste uit jouw [...]

    Anoek Dingemans

    Zangcoach Anoek Dingemans 📧 anoekdingemans@vocalcenter.nl Anoek Dingemans geeft zangles in Hoogerheide en zangles in Bergen op Zoom. Ze is coach [...]

    Annemiek Vendelmans

    Zangcoach Annemiek Vendelmans 📧 annemiek@vocalcenter.nl Annemiek geeft groeps- en privé zangles in Rosmalen, zangles in Oss en zangles in Nuenen. [...]

    Annelie Smits

    Zangcoach Annelie Smits 📧 annelie@vocalcenter.nl Annelie geeft zangles in Koggenland en in Hoorn. ‘Zingen maakt blij’ en is [...]

    Elrieke van Gelderen

    Zangcoach Elrieke van Gelderen 📧 elrieke@vocalcenter.nl Elrieke geeft zangles in Waalwijk en zangles in Tilburg en is een zeer [...]

    Amber Thijssen

    Zangcoach Amber Thijssen 📧 amber@vocalcenter.nl Amber geeft zangles in Utrecht. Ze is spontaan, leergierig en [...]