Aanbod coachings

Voor coachings zit je goed bij Vocal Center

We coachen terwijl we zoveel mogelijk zingen. Want ja, daar ben je toch voor gekomen! Bij Vocal Center hebben we een groot aanbod coachings in de vorm van privé zanglessen, groepszanglessen en workshops. Bij de privé zanglessen kun je zelf bepalen wanneer en hoe vaak je langs komt, terwijl een workshop een verdieping op de zanglessen kan zijn en wellicht eenmalig is. Bij een groepszangles zing je met meerdere bekenden of onbekenden in een groep, maar je kunt ook kiezen om met een vriend of vriendin samen te lessen, bijvoorbeeld met zijn tweeën of drieën. Kijk hier en vul je woonplaats of postcode in om de dichtstbijzijnde locatie te vinden.

Individueel hebben we ook ‘trajecten op maat‘ voor als je er in je zangles achter komt dat je je wilt richten op een specifiek onderwerp zoals liedinterpretatie, je eigen soloshow maken, songwriting etc.

En verder bieden we Vocal Reizen aan waarbij je een weekend of week lang bezig bent met muziek en waar je tijd hebt om de verdieping op te zoeken.

Wil je zelf coach worden of je meer verdiepen in onze zangmethode Vocal Essence®? Kijk dan naar onze toffe opleidingen binnen de Vocal Center Academy.

Kies hier een zanglocatie voor aanbod coachings

Vind jouw locatie
aanbod coachings

Ja, ik wil een coaching bij Vocal Center!

Vul onderstaand formulier in, dan nemen wij contact met je op. Heb je een specifieke vraag? Stel deze dan in de opmerkingen!

Ontmoet onze zangcoaches

We stellen ons graag even voor! Benieuwd naar het aanbod in coachings? Onze Vocal Coaches helpen je graag. We zijn allemaal getraind bij Vocal Center, hebben podium ervaring, zijn professioneel en doelgericht.

Suze van Manen

Zangcoach Suze van Manen 📧 suze@vocalcenter.nl Suze geeft zangles in Veenendaal. Het brengen van een verhaal [...]

Saralinda Hiemstra

Zangcoach Saralinda Hiemstra 📧 saralinda@vocalcenter.nl Saralinda is een energieke, spontane coach waarbij je je al [...]

Robin van Beek

Zangcoach Robin van Beek 📧 robin@vocalcenter.nl Robin is de oprichter van Vocal Center, premium coach, [...]

Nils Westerhoff

Zangcoach Nils Westerhoff 📧  deventer@vocalcenter.nl Nils geeft zangles in Deventer, songwritingles en homerecordingles. Zowel online als op locatie. Ook [...]

Nicole van Hulst

Zangcoach Nicole van Hulst 📧 nicole@vocalcenter.nl Nicole geeft zangles in Rotterdam en zangles in Zoetermeer. Nicole heeft tijdens [...]

Michelle de Jong

Zangcoach Michelle de Jong 📧 michelledejong@vocalcenter.nl Michelle geeft zangles zangles in Wieringerwerf en zangles in [...]

Marcel Swerissen

Zangcoach Marcel Swerissen 📧 marcel@vocalcenter.nl Marcel geeft zangles in Hoorn en zangles in Alkmaar en is een zeer [...]

Manon Wouterse

Zangcoach Manon Wouterse 📧 manon@vocalcenter.nl Manon geeft zangles in Amersfoort en zangles in Rotterdam. Manon [...]

Maartje van Bijnen

Zangcoach Maartje van Bijnen 📧 maartje@vocalcenter.nl Maartje geeft zangcoaching in Raamsdonk , Tilburg en in [...]

Lisanne Teunissen van Manen

Zangcoach Lisanne Teunissen van Manen 📧 lisanne@vocalcenter.nl Lisanne geeft zangles in Utrecht, zangles in Veenendaal en [...]

Linda Meester

Zangcoach Linda Meester 📧 lindameester@vocalcenter.nl Onze vocal coach Linda geeft zangles in Hoorn. Voor Linda betekent [...]

Jurney Koning

Zangcoach Jurney Koning 📧 jurney@vocalcenter.nl Jurney geeft groeps- en privé zangles in Amsterdam. Zingen betekent voor [...]

Joyce van der Sangen

Zangcoach Joyce van der Sangen 📧 joyce@vocalcenter.nl Joyce is Premium Vocal Coach Level A status [...]

Jacqueline Aronson

Zangcoach Jacqueline Aronson 📧 jacqueline@vocalcenter.nl Jacqueline Aronson geeft les in Arnhem. Zij is een zangcoach [...]

Iris Goessens

Zangcoach Iris Goessens 📧 iris@vocalcenter.nl Onze zangdocent Iris Goessens woont op dit moment in de [...]

Astrid Tan

Zangcoach Astrid Tan 📧 astrid@vocalcenter.nl Astrid geeft zangles in Delft. Het beste uit jouw stem halen, [...]

Anoek Dingemans

Zangcoach Anoek Dingemans 📧 anoekdingemans@vocalcenter.nl Anoek Dingemans geeft zangles in Hoogerheide en zangles in Bergen op Zoom. Ze is coach [...]

Elrieke van Gelderen

Zangcoach Elrieke van Gelderen 📧 elrieke@vocalcenter.nl Elrieke geeft zangles in Waalwijk, zangles in Tilburg en [...]