MEER DAN ZANGLES

Meer dan zangles

Naast onze zanglessen en de op maat trajecten en workshops hebben we ook losse lessen die een specialisme bevatten. Deze lessen zijn per uur en kun je boeken wanneer je wilt. Alles wat we doen is erop gericht dat je meer uit je stem kunt halen. Zo ook deze onderstaande zang gerelateerde lessen.

De individuele trajecten kun je boeken door de coach onderaan de pagina van jouw specialisme een mail te sturen.

Klik hier om een locatie in de buurt te vinden.

Op maat trajecten

Onze op maat trajecten geven een houvast en een tijdspad waarbij je naar een doel toe werkt. Deze trajecten hebben een specialistische coach.

Mocht je liever een losse les boeken dan kan dat ook, Deze coaches geven ook graag individuele losse lessen over datzelfde onderwerp.

Workshops

Onze workshops zijn meestal eendaagse of meerdere uren events waarin je in dag leert waar je voor komt. Mocht je liever een losse les boeken dan kan dat ook, Deze coaches geven ook graag individuele losse lessen over datzelfde onderwerp.

Alleen of met vriend(en)?

Het is mogelijk om privé zanglessen te nemen, maar je kunt er ook voor kiezen om samen met een vriend of vriendin te komen voor een duo of trio zangles. Het maximum hiervoor is 3 personen per groep. De prijzen kun je opvragen bij de coach of via mail.

Groepslessen

We verzorgen ook groeps zanglessen. Gezellig zingen met meerdere mensen die je wel of niet kent. De coach zorgt voor een veilige omgeving waarin je met elkaar gaat zingen.

Workshops die ook individueel kunnen

Over de inhoud kun je via de link lezen. Je kunt jouw coach benaderen door onder aan de pagina de coach van jouw keuze een bericht te sturen.

Backing vocals

Podium presentatie

Lied interpretatie

Jouw Song in 1 Dag

Trajecten die ook individueel kunnen

Over de inhoud kun je via de link lezen. Je kunt jouw coach benaderen door onder aan de pagina de coach van jouw keuze een bericht te sturen.

Songwriting Individueel

Zingen met effecten Individueel

Home recording

Demo recording

Auditie voorbereiding

Ja, ik wil les bij Vocal Center!

Vul onderstaand formulier in, dan nemen wij contact met je op.

Bij welke coaches kun je voor een individueel traject terecht?

Ebru Yoldas

Zangcoach Ebru Yoldas 📧 ebru@vocalcenter.nl Ebru geeft zangles in Zaandam. Ze werd ondergedompeld in de muziek door [...]

Suze van Manen

Zangcoach Suze van Manen 📧 suze@vocalcenter.nl Suze geeft zangles in Veenendaal. Het brengen van een verhaal [...]

Stefanie Achterberg

Zangcoach Stefanie Achterberg 📧 stefanie@vocalcenter.nl Stefanie geeft zangles in Eindhoven, zangles in Nuenen, zangles in Uden en zangles in Mill. [...]

Saralinda Hiemstra

Zangcoach Saralinda Hiemstra 📧 saralinda@vocalcenter.nl Saralinda is een energieke, spontane coach waarbij je je al [...]

Robin van Beek

Zangcoach Robin van Beek 📧 robin@vocalcenter.nl Robin geeft zangles in Amsterdam. Robin is mede-oprichter en initiator [...]

Nils Westerhoff

Zangcoach Nils Westerhoff 📧  nils@vocalcenter.nl Nils geeft zangles in Deventer, songwritingles en homerecordingles. Zowel online als op locatie. Ook [...]

Nicole van Hulst

Zangcoach Nicole van Hulst 📧 nicole@vocalcenter.nl Nicole geeft zangles in Rotterdam en zangles in Zoetermeer. Nicole heeft tijdens [...]

Michelle de Jong

Zangcoach Michelle de Jong 📧 michelledejong@vocalcenter.nl Michelle geeft zangles in Wieringerwerf.  Ze heeft zelf als vocalist mogen [...]

Marcel Swerissen

Zangcoach Marcel Swerissen 📧 marcel@vocalcenter.nl Marcel geeft zangles in Hoorn en zangles in Alkmaar en is een zeer enthousiaste [...]

Manon Wouterse

Zangcoach Manon Wouterse 📧 manon@vocalcenter.nl Manon geeft groeps- en privé zangles in Amersfoort.  Manon is een [...]

Maartje van Bijnen

Zangcoach Maartje van Bijnen 📧 maartje@vocalcenter.nl Maartje geeft zangcoaching in Oosterhout (NB) , Tilburg, Uden en in Raamsdonk. [...]

Lisanne Teunissen van Manen

Zangcoach Lisanne Teunissen van Manen 📧 lisanne@vocalcenter.nl Lisanne geeft zangles in Utrecht en zangles in Veenendaal. Nadat Lisanne [...]

Linda Meester

Zangcoach Linda Meester 📧 lindameester@vocalcenter.nl Onze vocal coach Linda geeft zangles in Hoorn. en zangles in [...]

Jurney Koning

Zangcoach Jurney Koning 📧 jurney@vocalcenter.nl Jurney geeft groeps- en privé zangles in Amsterdam, zangles in Haarlem en zangles in [...]

Joyce van der Sangen

Zangcoach Joyce van der Sangen 📧 joyce@vocalcenter.nl Joyce is Premium Vocal Coach Level A status [...]

Jacqueline Aronson

Zangcoach Jacqueline Aronson 📧 jacqueline@vocalcenter.nl Jacqueline Aronson geeft les in Nijmegen en in Arnhem. Zij is [...]

Iris Goessens

Zangcoach Iris Goessens 📧 iris@vocalcenter.nl Onze zangdocent Iris Goessens geeft zangles in Maastricht. Daarnaast reist ze met [...]

Diede Teunissen

Zangcoach Diede Teunissen 📧 diede@vocalcenter.nl Jouw eigen stem leren ontdekken? Dat kan bij Diede want [...]

Debby Thebrath

Zangcoach Debby Thebrath 📧 debby@vocalcenter.nl Debby geeft zangles in Roermond De Muziekloodz, zangles in Roermond ECI [...]

Daniel Vissers

Zangcoach Daniel Vissers 📧 daniel@vocalcenter.nl Daniel geeft zangles in Amsterdam. Door zijn Pop en Musical ervaring [...]

Astrid Tan

Zangcoach Astrid Tan 📧 astrid@vocalcenter.nl Astrid geeft zangles in Delft. Het beste uit jouw stem halen, [...]

Anoek Dingemans

Zangcoach Anoek Dingemans 📧 anoekdingemans@vocalcenter.nl Anoek Dingemans geeft zangles in Hoogerheide en zangles in Bergen op Zoom. Ze is coach [...]

Annemiek Vendelmans

Zangcoach Annemiek Vendelmans 📧 annemiek@vocalcenter.nl Annemiek geeft groeps- en privé zangles in Rosmalen/Hintham, zangles in Oss Vocal Coach [...]

Elrieke van Gelderen

Zangcoach Elrieke van Gelderen 📧 elrieke@vocalcenter.nl Elrieke geeft zangles in Waalwijk Winterdijk, Waalwijk Prof. Eykmanweg en zangles [...]

Amber Thijssen

Zangcoach Amber Thijssen 📧 amber@vocalcenter.nl Amber geeft zangles in Utrecht. Ze is spontaan, leergierig en [...]