Online bedrijfsborrel

Online bedrijfsborrel

Met live muziek en een Pop & Company Quiz

Wat gaan we doen?

We brengen iedereen virtueel bij elkaar in een gezamenlijke virtuele videoruimte waar uw personeel elkaar weer even ziet en de mogelijkheid heeft een gesprek te voeren die niet direct over het werk hoef te gaan.
We laten de directeur of een andere verantwoordelijke aan het woord voor de opening van de borrel.

Wat moet jullie personeel doen?

Verplicht is een drankje in de hand bij het inloggen. Een bakje nootjes, chips of anderszins bij navraag van de host. Pen en papier bij de hand.

Borrelen maar

Vervolgens gaan we over tot het interactieve gedeelte waarin we een popquiz hebben met vragen over popmuziek van vroeger en een aantal vragen die betrekking hebben op uw bedrijf. Er wordt live gezongen tijdens deze sessie door uw host.

Wij zorgen dat er een groep uitkomt die de zich kan uitroepen tot de winnaar van deze popquiz. (Evt. prijs nader te bepalen).

Vervolgens zal u host nog een aantal nummers (evt. op verzoek) zingen zodat het in een positieve sfeer een gezellige bedrijfsborrel is. Wellicht bevindt er onder uw personeel een zanger of zangeres. Deze is vrij om mee te zingen met een karaokeversie die zal worden opgestart en in beeld gebracht door uw host.

We sluiten af met een gezamenlijke toost!

Duur: minimaal 1 uur (uitloop is mogelijk)
Kosten: afhankelijk van het aantal deelnemers.

Prijs op aanvraag

Vul onderstaand contactformulier in voor meer informatie!

Meer informatie over de online bedrijfsborrel?

Vul onderstaand formulier in, dan nemen wij contact met je op.

Bij welke coaches kun je hiervoor terecht?

Ebru Yoldas

Zangcoach Ebru Yoldas 📧 ebru@vocalcenter.nl Ebru geeft zangles in Zaandam. Ze werd ondergedompeld in de muziek door [...]

Suze van Manen

Zangcoach Suze van Manen 📧 suze@vocalcenter.nl Suze geeft zangles in Veenendaal. Het brengen van een verhaal [...]

Stefanie Achterberg

Zangcoach Stefanie Achterberg 📧 stefanie@vocalcenter.nl Stefanie geeft zangles in Eindhoven, zangles in Nuenen, zangles in Uden en zangles in Mill. [...]

Saralinda Hiemstra

Zangcoach Saralinda Hiemstra 📧 saralinda@vocalcenter.nl Saralinda is een energieke, spontane coach waarbij je je al [...]

Robin van Beek

Zangcoach Robin van Beek 📧 robin@vocalcenter.nl Robin geeft zangles in Amsterdam. Robin is mede-oprichter en initiator [...]

Nils Westerhoff

Zangcoach Nils Westerhoff 📧  deventer@vocalcenter.nl Nils geeft zangles in Deventer, songwritingles en homerecordingles. Zowel online als op locatie. Ook [...]

Nicole van Hulst

Zangcoach Nicole van Hulst 📧 nicole@vocalcenter.nl Nicole geeft zangles in Rotterdam en zangles in Zoetermeer. Nicole heeft tijdens [...]

Michelle de Jong

Zangcoach Michelle de Jong 📧 michelledejong@vocalcenter.nl Michelle geeft zangles in Wieringerwerf.  Ze heeft zelf als vocalist mogen [...]

Marcel Swerissen

Zangcoach Marcel Swerissen 📧 marcel@vocalcenter.nl Marcel geeft zangles in Hoorn en zangles in Alkmaar en is een zeer enthousiaste [...]

Manon Wouterse

Zangcoach Manon Wouterse 📧 manon@vocalcenter.nl Manon geeft groeps- en privé zangles in Amersfoort.  Manon is een [...]

Maartje van Bijnen

Zangcoach Maartje van Bijnen 📧 maartje@vocalcenter.nl Maartje geeft zangcoaching in Oosterhout (NB) , Tilburg, Uden en in Raamsdonk. [...]

Lisanne Teunissen van Manen

Zangcoach Lisanne Teunissen van Manen 📧 lisanne@vocalcenter.nl Lisanne geeft zangles in Utrecht en zangles in Veenendaal. Nadat Lisanne [...]

Linda Meester

Zangcoach Linda Meester 📧 lindameester@vocalcenter.nl Onze vocal coach Linda geeft zangles in Hoorn. en zangles in [...]

Jurney Koning

Zangcoach Jurney Koning 📧 jurney@vocalcenter.nl Jurney geeft groeps- en privé zangles in Amsterdam, zangles in Haarlem en zangles in [...]

Joyce van der Sangen

Zangcoach Joyce van der Sangen 📧 joyce@vocalcenter.nl Joyce is Premium Vocal Coach Level A status [...]

Jacqueline Aronson

Zangcoach Jacqueline Aronson 📧 jacqueline@vocalcenter.nl Jacqueline Aronson geeft les in Nijmegen en in Arnhem. Zij is [...]

Iris Goessens

Zangcoach Iris Goessens 📧 iris@vocalcenter.nl Onze zangdocent Iris Goessens woont op dit moment in de [...]

Diede Teunissen

Zangcoach Diede Teunissen 📧 diede@vocalcenter.nl Jouw eigen stem leren ontdekken? Dat kan bij Diede, want [...]

Debby Thebrath

Zangcoach Debby Thebrath 📧 debby@vocalcenter.nl Debby geeft zangles in Roermond De Muziekloodz, zangles in Roermond ECI [...]

Daniel Vissers

Zangcoach Daniel Vissers 📧 daniel@vocalcenter.nl Daniel geeft zangles in Amsterdam. Door zijn Pop en Musical ervaring [...]

Astrid Tan

Zangcoach Astrid Tan 📧 astrid@vocalcenter.nl Astrid geeft zangles in Delft. Het beste uit jouw stem halen, [...]

Anoek Dingemans

Zangcoach Anoek Dingemans 📧 anoekdingemans@vocalcenter.nl Anoek Dingemans geeft zangles in Hoogerheide en zangles in Bergen op Zoom. Ze is coach [...]

Elrieke van Gelderen

Zangcoach Elrieke van Gelderen 📧 elrieke@vocalcenter.nl Elrieke geeft zangles in Waalwijk, en zangles in Tilburg en [...]

Amber Thijssen

Zangcoach Amber Thijssen 📧 amber@vocalcenter.nl Amber geeft zangles in Utrecht. Ze is spontaan, leergierig en [...]