TRAJECT OP MAAT: BANDCOACHING

Bandcoaching

Spelen in een band is teamwork, elkaars krachten en zwaktes kennen en daarmee aan de slag om het maximale uit jullie band te halen.

We komen bij jullie langs om te analyseren wat er gebeurt tijdens een optreden of repetitie en gaan direct aan de slag om jullie te leren hoe een goed lopende band functioneert, Uiteraard hebben we het over het daadwerkelijke spelen maar als je wil nemen we ook de overige processen onder de loep. Wie doet wat op welk moment. Voorbereiding van repetities, vervoer, eten en drinken, administratie enz.

Voor wie?

Bands die hulp nodig hebben structuur te krijgen in de organisatie maar ook hulp bij het daadwerkelijk spelen met elkaar. Het is als het bouwen van een team. Je moet elkaar niet in de weg lopen maar juist exact dat doen wat de ander versterkt. Onze ervaren coaches helpen daarbij met raad en daad.

Kosten

Voor een bandcoaching vragen we het bedrag van € 65,- excl. btw per uur
(€ 78,65 incl. btw per uur).

Hoe lang we coachen hangt van jullie af dus dat bepalen we graag in overleg. Een eerste sessie duurt wel minimaal 2 uur.

De btw is aftrekbaar voor bands die inkomen krijgen vanuit het spelen.

Ja, ik wil informatie over bandcoaching

Vul onderstaand formulier in, dan nemen wij contact met je op.

Bij welke coaches kun je voor bandcoaching terecht?

Saralinda Hiemstra

Zangcoach Saralinda Hiemstra 📧 saralinda@vocalcenter.nl Saralinda is een energieke, spontane coach waarbij je je al [...]

Robin van Beek

Zangcoach Robin van Beek 📧 robin@vocalcenter.nl Robin geeft zangles in Amsterdam. Robin is mede-oprichter en initiator [...]

Mike Ott

Zangcoach Mike Ott 📧 mike@vocalcenter.nl Mike geeft zangles in Spijkenisse en zangles in Dordrecht en Hellevoetsluis Hij is een [...]

Marcel Swerissen

Zangcoach Marcel Swerissen 📧 marcel@vocalcenter.nl Marcel geeft zangles in Hoorn en zangles in Alkmaar en is een zeer enthousiaste [...]

Kika Wilschut

Zangcoach Kika Wilschut 📧 kika@vocalcenter.nl Kika geeft zangles in De Bilt en zangles in Soest. [...]

Joyce van der Sangen

Zangcoach Joyce van der Sangen 📧 joyce@vocalcenter.nl Joyce is Premium Vocal Coach Level A status [...]

Denise van Dorst

Zangcoach Denise van Dorst 📧 denise@vocalcenter.nl Denise geeft zangles in Den Haag. Zij is met regelmatig [...]

Annemiek Vendelmans

Zangcoach Annemiek Vendelmans 📧 annemiek@vocalcenter.nl Annemiek geeft groeps- en privé zangles in Rosmalen, zangles in Oss en zangles in Nuenen. [...]

Annelie Smits

Zangcoach Annelie Smits 📧 annelie@vocalcenter.nl Annelie geeft zangles in Koggenland en in Hoorn. ‘Zingen maakt blij’ en is [...]