ACTIE: BRING YOUR FRIEND

50% korting op je les

Als je nu als je een nieuwe vocalist introduceert bij Vocal Center, krijg je maar liefst 50% korting op een prive zangles tijdens de Bring Your Friend actie. Dus als jouw introducé een les van een uur boekt dan krijg jij van ons een uur les tegen 50% korting! Boek dus snel je les 🙂 Geldig voor zowel offline als online lessen.

Het werkt heel simpel. Door het klikken op een door jou coach gestuurde link ben je online in een afgesloten ruimte met jouw coach. 1 Klik en klaar!

Jij kan lekker in je eigen omgeving zingen en je coach kan audio voorbeelden geven. Je ziet elkaar door video conference. Er kunnen documenten worden gedeeld en de coach heeft een white-board waar hij op kan tekenen zodat je betere uitleg kan krijgen. Ideaal voor de lange afstand les of als je om een andere reden even niet bij elkaar kan komen.

Jermaine vertelt hoe makkelijk online les werkt

Bekijk hier hoe gemakkelijk het is

Ja, ik wil graag een online les boeken met 50% korting!

Vul onderstaand formulier in, dan nemen wij contact met je op.